Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rodzice skarżą się na opóźnienia w wypłatach. "Pieniądze na pewno dotrą"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2016 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Nie rozumiem dlaczego wylewa się pretensje na osoby, które pracują w urzędach, gdzie wypłacane są pieniądze. To nie jest ich wina, że nie ma pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mirabelki niech żrą. Jak rodzice niezaradni, tylko płodzić głupie bachory potrafią to niech nakarmią. Szczaw już też jest. Patologia chce zrec- do roboty won
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te 500 zł to tylko kasa na wódę dla hołoty. Swietoj.... katoluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nie do końca przeznaczenie pieniędzy zgadza się z założeniem ale od tego jest rzesza urzędników którzy powinni to kontrolować. Jest też pozytywny aspekt - boli co niektórych że świadczenia są wypłacane? Tania siła robocza się powolutku zaczyna ukracać - i bardzo dobrze. Ile można robić od 5 do 8 zł za godz ? Uczciwi pracodawcy pora na wnioski :):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny uczciwy płacący podatki :) - nie ośmieszaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojej skarzą się. Nieroby niech do pracy się wezmą a nie żerują na moich podatkach.Mnie się nie nalezy bo mam dzieci na studiach a nieroby i patologia nawet gimby nie skończą. Won od mojej kasy. Nie ma pieniędzy, co na wakacje się nie ma i trzeba z bachorami siedziec w chałupie. Pisdziory niech ci dzieci pilnują a ty won do roboty. kolejny uczciwy płacący podatki - nie ośmieszaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci mają średnią na koniec roku szkolnego kolejno: 5,42(2 klasa gimnazjum), 4,85 ( 6 klasa podstawówki) i 5,0( 5 klasa podstawówki).  Dopilnuję tego, żeby żadne z moich dzieci, kiedy tylko wykształcą się solidnie z mojej i męża pensjii, z pomocą 500+( na najstarszą córkę nie przysługuje mi to świadczenie) nie dołożyły ani grosza do emerytury takich jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci mają średnią na koniec roku szkolnego kolejno: 5,42(2 klasa gimnazjum), 4,85 ( 6 klasa podstawówki) i 5,0( 5 klasa podstawówki).  Dopilnuję tego, żeby żadne z moich dzieci, kiedy tylko wykształcą się solidnie z mojej i męża pensjii, z pomocą 500+( na najstarszą córkę nie przysługuje mi to świadczenie) nie dołożyły ani grosza do emerytury takich jak Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedacy, cyżby z  lenistwa nie mieli siły robić kolejne dzieci, do pracy  nimi za 1200 zł tak jak inni pracują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracująca matka napisał:
Moje dzieci mają średnią na koniec roku szkolnego kolejno: 5,42(2 klasa gimnazjum), 4,85 ( 6 klasa podstawówki) i 5,0( 5 klasa podstawówki).  Dopilnuję tego, żeby żadne z moich dzieci, kiedy tylko wykształcą się solidnie z mojej i męża pensjii, z pomocą 500+( na najstarszą córkę nie przysługuje mi to świadczenie) nie dołożyły ani grosza do emerytury takich jak Ty.
prestań sobie babo rozrywać sobie dupę porodami, bo emeryci pracują po 30-45 lat na swoje emerytury, pieprzyłaś się to teraz wychowuj to co narodziłaś a nie masz pretensję do wszystkich tylko nie do siebie i swojego zapładniacza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
może nie do końca przeznaczenie pieniędzy zgadza się z założeniem ale od tego jest rzesza urzędników którzy powinni to kontrolować. jest też pozytywny aspekt - boli co niektórych że świadczenia są wypłacane? tania siła robocza się powolutku zaczyna ukracać - i bardzo dobrze. ile można robić od 5 do 8 zł za godz ? uczciwi pracodawcy pora na wnioski :):):)
rzesza urzędników aby dostać 1200-1700 zł to musi za***ać i niech szydłowa z dudą sobie pilnują jak beznadziejnie rzadzą, bo pieniądze należą się pracującym, emerytom za pracę itp. a nie leniom za leżenie i rozmnażanie się jak króliki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz napisał:
pracująca matka napisał:
Moje dzieci mają średnią na koniec roku szkolnego kolejno: 5,42(2 klasa gimnazjum), 4,85 ( 6 klasa podstawówki) i 5,0( 5 klasa podstawówki).  Dopilnuję tego, żeby żadne z moich dzieci, kiedy tylko wykształcą się solidnie z mojej i męża pensjii, z pomocą 500+( na najstarszą córkę nie przysługuje mi to świadczenie) nie dołożyły ani grosza do emerytury takich jak Ty.
prestań sobie babo rozrywać sobie dupę porodami, bo emeryci pracują po 30-45 lat na swoje emerytury, pieprzyłaś się to teraz wychowuj to co narodziłaś a nie masz pretensję do wszystkich tylko nie do siebie i swojego zapładniacza Prymitywie jeden zamilcz. Takich chamów ze słomo w butach powinno się dla przykładu na latarniach wieszać. Kołtun jeden pewnie z prubówki i nadodatek z KODu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wódka się skończyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsadz se te 500 w dooooope. Za 500 to możesz im kredki kupic. Widac jaka maciora takie bachory. Srednia mają hahaha w szkole dla debili. Won do pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehreh pisdzielce nawet pisać bezbłędnie nie potrafią. Słomom hehe debil z pisu, internet podłączyli, kompa dali i wiocha pisze. Won pisdzielce do katolamdu, nie robcie z polski wsi, durnie katoluchy !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywie jeden zamilcz. Takich chamów ze słomo w butach powinno się dla przykładu na latarniach wieszać. Kołtun jeden pewnie z prubówki i nadodatek z KODu.................. hehe pisdzielec pisze. Pewnie koniojeb ale do kościoła zapierd.... Błędy jak w podstawówce- deeeeeeeeeeeeeeeebli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koniec siedzenia na forum, do łóżka i robić kolejnego bachora bo będzie 500 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będzie Kierownik z konkursu w Annopolu.Od grudnia 2015 jest osoba p.o.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do krytykujących. Żal wam *** ściska ,,uczciwi bez skazy'' proponuję zrobić szczery rachunek sumienia zanim na kogoś zaczynacie szczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile nienawiści i jadu, normalnego człowieka ogarnia przerażenie! Wychowałam troje dzieci, dwoje wykształciłam, samodzielnie znalazły sobie pracę w tym kraju, radzą sobie dobrze. Cieszę się ich sukcesami. Wiem, że pomoc bardzo biednym jest potrzebna, ale danie gotówki do ręki jest demoralizujące. Może należało pomyśleć o obniżeniu kosztów pracy, aby więcej osób mogło podjąć pracę na biało. Myślę, że dopiero po roku będzie można ocenić program. Pozdrawiam Wszystkich - Matka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...